oferta biznesowa

Oferta dla osób prywatnych, ze środowiska biznesowego oraz firm.

 

Oferujemy każdy rodzaj osobistego szkolenia jaki posiadamy w swoich ofertach w dowolnym miejscu (od nurkowania po techniki linowe.)

Twój osobisty trener

Prowadzenie treningów samoobrony Krav Maga w domu Klienta.
Indywidualny program dostosowany do potrzeb, zagrożenia oraz możliwości danej osoby, personelu osobowego w dowolnym miejscu.

Jest to szkolenie przeznaczone dla kobiet, mężczyzn oraz osób ze środowiska biznesowego. Polegające na wyrobieniu u osób szkolonych odruchów, prostych technik obronnych – Krav Maga,  pozwalających w jak najkrótszym czasie, najskuteczniej obronić   siebie   oraz   osoby   trzecie  (dzieci, przyjaciółkę, żonę itp.)w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.KRAV MAGA prostota, szybkość, skuteczność. Tak można w trzech słowach scharakteryzować najskuteczniejszy na świecie system walki opracowany przez ekspertów izraelskich służb specjalnych. Jedyną filozofią którą kieruje się system jest przeżyć w ekstremalnie niebezpiecznych sytuacjach. Atakuj tak aby nawet dużo silniejszy napastnik poczuł się zagrożony, trafiaj w te miejsca, których żadne ćwiczenia nie są w stanie wzmocnić.
Zajęcia prowadzą instruktorzy sił specjalnych.

Trener personalny to osoba która ukierunkuje Cię, poprawi technikę wykonywanych ćwiczeń, będzie dbał o twoje bezpieczeństwo, ułoży indywidualny plan treningowy
i co najważniejsze będzie Cię motywował do ciężkiej pracy, aby osiągnąć zakładany Cel.

Rodzaje podstawowych treningów
odchudzający i redukujący tkankę tłuszczową,
kształtujący i wzmacniający tkankę mięśniową,
rozwijający wydolność organizmu,
zwiększający wytrzymałość.

Treningi personalne trwają od 60-90 min. mogą odbywać się na sali, w siłowni, bądź na świeżym powietrzu. Plan treningowy ułożony przez trenera personalnego jest dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego klienta. Treningi są przeznaczone dla wszystkich osób, niezależnie od wieku, płci, wagi, kondycji.

Trening w domu klienta Chcesz, abym przyjechał/a i wytłumaczył/a Ci w jaki sposób należy ćwiczyć w domu, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Skorzystaj z indywidualnych treningów bez wychodzenia z domu.
Chcesz zaimponować płci przeciwnej. Skorzystaj z indywidualnych treningów personalnych.

Trening Military Special Extrim Jest to trening przeznaczony dla osób chcących  stracić kilkanaście kilogramów, wzmocnić swoją kondycję fizyczną, psychiczną a także sprawdzić siebie, swój umysł i przełamać barierę wytrzymałości własnego organizmu.
(trening zbliżony do prowadzonych w siłach specjalnych)

Brak możliwości komentowania.